Eventy-Atrakcje

Nocna jazda

Jeżeli jazda podczas dnia Ci nie wystarcza, spróbuj jazdy późnym wieczorem na oświetlonym stoku. Trasa “Mezoli” o długości 1 km jest oświetlana dwa razy w tygodniu od 20:45 do 22:45. Dodatkowo pobliska restauracja Scoiattolo, również otwarta o tej porze, oferuje rozgrzewający posiłek oraz napoje. Dodatkowo otwarty w godzinach 20:00-22:00 jest Knderland i oferuje strefę zabawy oraz wyciąg do ćwiczeń. Pamiętaj, że posiadając karnet kilkudniowy nie płacisz dodatkowo.

Nocna jazda
Jazda poza trasami

Jazda poza trasami

Eksploruj piękne widoki i nieoznakowane stoki. W Pejo jest to możliwe z przewodnikiem lub samodzielnie na własną odpowiedzialność.

Narciarstwo tourowe

Jeżeli jesteś zainteresowany nartami zjazdowymi, biegowymi oraz zwiedzaniem Parku Narodowego to jest to coś dla Ciebie. Włóż narty turowe i wybierz się z przewodnikiem na zapierającą dech w piersiach wyprawę.

Narciarstwo Tourowe
Jazda poza trasami

Wyciąg dla dzieci

Kinderland to miejsce gdzie znajduje się specjalny orczyk dla dzieci oraz wyciąg taśmowy. Dzieci wraz z instruktorami uczą się podstaw jazdy na niebieskiej trasie o długości 500 m.

Snowtubing

Świetna alternatywa dla amatorów sanek. Spróbuj jazdy, na specjalnych oponach, na przygotowanym do tego torze. Ta rozrywka zapewni dużą dawkę śmiechu nie tylko dzieciom.

Snowtubing
łyzwiarstwo

Lodowiska

W pobliżu bazy hotelowej znajdują się miejsca gdzie aktywnie możesz spędzić popołudnie na przykład  lodowisko Cogolo di Pejo. Wielką atrakcją dla dzieci jest przejażdżka miniaturowym autem “Minicar” na lodowym torze, tuż obok lodowiska w Pejo Cogolo.

Rakiety śnieżne

Pejo jest położone w sercu Parku Narodowego Stelvio. Poznawaj piękne tereny podczas pieszych wycieczek. Możesz wybrać się sam lub skorzystać z usług przewodnika

Spacer z rakietami śnieżnymi
Thermal

Baseny termalne

Ośrodek słynie ze swoich wód termalnych i minerałów leczniczych, po męczącym dniu na nartach musisz się wybrać na kąpiel w leczniczych wodach termalnych.

Odnowa biologiczna- większość hotelu słynie tutaj z szerokiego zaplecza odnowy biologicznej.

Dziedzictwo kulturowe

Osoby interesujące się historią i zabytkami zapraszamy do odwiedzenia kościoła bogatego w freski, ruinę zamkową oraz muzeum etnograficznego w Pejo.

Dziedzictwo
Nordic Walking Pejo

Nordic-walking

W Dolinie Pejo znajduje się aż 5 specjalnie przygotowanych tras, które są regularnie odśnieżane.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729